Dikkati dağılmış bir şekilde cep telefonuyla rayların üzerinden geçti ve Sarmiento treni ona çarptı: inanılmaz video

Yenilmez

Active member
Bu Salı sabahı San Cayetano mahallesinden sadece birkaç metre uzakta bir mucize meydana geldi. Facundo Rodríguez24 yaşında bir genç yürüyordu cep telefonuyla dikkati dağıldı hemzemin geçit için Liner istasyonu ve kendisine gelenlere dikkat etmedi Rayları geçmek istediği anda Sarmiento treninin oluşumu.

İnanılmaz bir şekilde hayatını kurtardı
: Zamanında tepki verdi ve iki adım geri atarak ezilmekten kurtuldu. demiryolu ona sürtündü.

Kaydedilen dramatik sahne güvenlik kameraları Arjantin Trenleri Verildi 6.28'de bu Salı, Cuzco Caddesi'ndeki yaya geçidinde. Genç adam metal labirentten bakarsanız ilerleyin ve bunu görmeden tren ona doğru geliyor.

Bir milisaniye içinde, sweatshirt ve siyah pantolon giymiş, koyu renkli bir kep ve çanta giymiş yaya, fark eder ve vücudunu geri koşuyor, ama tren ona çarptı ve şans eseri onun için onu yaya geçidine geri iter.

Genç adam yere düşer ve hemen ayağa kalkar formasyonun geçmeyi bitirmesini beklemek ve diğer tarafa geçebilmek. HERHANGİ BİRİ kafamı kaşıyacak vaktim yok.

Çevresindeki diğer yayalar bu riskli olaydan etkilendi. Videoda bunu görebilirsiniz üç kişi ona nasıl olduğunu soruyor ve hatta Trenes Argentinos'tan iki işçi Ona yardım ediyorlar, kolundan tutuyorlar ve onu kayda değer bir duygusal rahatsızlık anında yalnız bırakmamak için onun yanında kalırlar.

Cep telefonuna bakarak rayların üzerinden geçiyordu ve neredeyse eziliyordu. video yakalama

Eriştiği güvenlik videosunda Zurnagörebilirsin dramatik an Olayın kahramanının yakınında bulunan diğer yayalar da aynı durumu yaşadı. birbirlerinin kafalarını aldılar genç adamın başına en kötüsünün gelmesini bekleyerek.

Aynı kişiler daha sonra Trenes Argentinos personelinin ve ekibinin başına gelenleri anlatan kişilerdi. Olay yerine gelen polis ekipleri acil servislerle birlikte.

Olay sonucunda İ. Sarmiento Hattı hizmetiBuenos Aires banliyölerinin batısından gelen insanlar tarafından en çok kullanılanlardan biri, etkilendi Liniers istasyonunda yaklaşık 45 dakika boyuncabu Salı 6:29 ile 7:09 arasında.

Bir kere Tedavi altına alınan genç adamın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.Sarmiento hattı olağan düzenine devam etti.

“Yaşananlar bir mucizeydi”dedi yoldan geçen bir kişi de adamla ve tren oluşumuyla ilgili yaşanan durumu filme almak istedi.

Olay, Ekim ayı başında bir kalabalığın ellinci gençlik hac ziyaretinde Luján Bazilikası'na doğru yürüyerek yürüdüğü San Cayetano Tapınağı'ndan birkaç metre uzakta meydana geldi.

Liniers'te mucizevi bir şekilde kurtarılan genç adam kimdir?

Facundo Rodríguez Adı, filmde rol alan yaya inanılmaz dizi Sarmiento tren hattının bulunduğu Liniers istasyonunda.

Genç adam 24 yıl Bir formasyon hedefe yaklaşırken cep telefonuyla dikkati dağılıp rayların üzerinden geçtiği için ölüme binde bir kalmanın şokunu yaşadıktan sonra kendisine yardım edildi.

öyle mi Marcos Paz'ın yerlisiBuenos Aires'in batısında, orada yaşayanlar Buenos Aires şehrine giriş ve çıkış için ana yol olarak Sarmiento'yu kullanıyor.