Kapanan sokakların haritası ve etkilenen bölge

Yenilmez

Active member
Uzun bir aradan sonra sonuncusu 9 Temmuz 2019'daydı, bu Salı günü Buenos Aires şehrinde yeniden askeri geçit töreni düzenlenecek. Kutlamalar Başkan Javier Milei hükümeti tarafından organize edilecek. Bağımsızlık Günü. Her ne kadar milletin inisiyatifi olsa da, bir operasyon da olacak. sokak kesimleri Geçit töreninin kendisi Agüero ve Dorrego arasında olmasına rağmen, Olleros'a ulaşana kadar esas olarak Del Libertador Bulvarı boyunca konuşlandırılacak olan Şehir Hükümeti tarafından. Kesintilere, içinde olacaklara Figueroa Alcorta, yarış için Udaondo'ya.


Bu nedenle kesinti programı aşağıdaki gibi olacaktır:


● Figueroa Alcorta.Çevrede 7'den 15'e kadar kısıtlı dolaşım:


● Figueroa Alcorta.


● Av. Luis María Campos.


7'den 10'a kadar çevredeki dolaşım kısıtlandı:


● Eduardo Madero/av. Müh.


● Teğmen. Orgeneral Juan Domingo Perón.


Illia Otoyolundaki kapanışlar:


● Avustralya'nın Sürüm Düşürülmesi. Illia, Av. Del Libertador'a doğru. Sabah 5'ten akşam 3'e kadar. Trafik Av 9 de Julio'ya yönlendiriliyor.


● Avustralya'nın Sürüm Düşürülmesi. Illia'dan Sarmiento'ya. 5'ten 2:30'a kadar.


● Avustralya'nın Sürüm Düşürülmesi. Illia, Dorrego'ya doğru. 5'ten 2:30'a kadar.


● Avustralya'nın Sürüm Düşürülmesi. Illia, Sarmiento'ya doğru (Planetaryuma dönüş). 5'ten 2:30'a kadar.


● Salguero tarafından: AU'ya zorunlu yükleme. Illia. Veya Costanera/Aeroparque'a dönün


● Aşağı Sarmiento: yalnızca Aeroparque'a çıkış.


Öte yandan bildirildi Metrobüs 9 de Julio'nun her zaman devrede olacağı belirtildi.


Geçit töreni


Bağımsızlık Günü nedeniyle son askeri geçit töreni 9 Temmuz 2019'da gerçekleşti. Fotoğraf: Maxi Failla

Mayıs Paktı'nın imzalanmasının ertesi günü Pazartesi gecesi Tucumán'da yapılması planlanan askeri geçit töreni, Bağımsızlığın 208. yıldönümünü kutlamayı amaçlıyor. Üç Silahlı Kuvvetten, güvenlik güçlerinden ve Malvinas Savaş Gazilerinden altı binden fazla erkek ve kadın katılacak.


Saat 10.30'da başlaması planlanan etkinlikte Libertador Bulvarı'nda tanklar, cipler ve kamyonların da aralarında bulunduğu savaş araçları da görülecek. Öte yandan fuara 60'ın üzerinde uçak katılacak.


Başkan Javier Milei'nin Metropolitan Katedrali'ndeki Tedeum'a katıldıktan sonra Avenida del Libertador ile Avusturya'nın kesiştiği noktada bir locada yer alması bekleniyor. Stand, Milli Kütüphane önündeki meydana bakacak.


İki buçuk saat boyunca Ordu, Deniz Kuvvetleri ve Hava Kuvvetlerinin yanı sıra Federal Polis, Jandarma ve Deniz Kuvvetleri Komutanlığından birlikler geçit töreni yapacak.


Buna ek olarak Donanma, Puerto Madero'daki Buenos Aires Donanma İstasyonundaki sembolik gemileri ziyaret etmenize izin veriyor. Salı günü saat 10.00'dan 17.30'a kadar Libertad Fırkateyni, Sarandí destroyeri, Espora korveti, okyanus devriye gemisi Contraalmirante Cordero, çok amaçlı gemiler Ciudad de Rosario ve Ciudad de Zárate, devriye botu King ve devriye botu Río Santiago.


9 Temmuz'daki yarış


Geçit törenindeki kesintilerin yanı sıra, 9K Bağımsızlık yarışı için de kesintiler olacak ve bu da tatil sabahı komplikasyonları artıracak.


Başlangıç şu tarihte olacak: Figueroa Alcorta ve Dorrego 8'de. Bu nedenle en az 7'den itibaren trafik kısıtlaması uygulanacaktır. 3 ve 9 kilometre testi, Kuzeye doğru olacak. Yani Regatas Gölü bölgesini kapsayacak ve Figueroa Alcorta üzerinden Udaondo'ya gidecek.


Orada koşucular Cantilo'ya gidip Udando üzerinden dönecek ve bitişe kadar Figueroa Alcorta'ya dönecek.


Mesafe kısa olduğundan süre sınırı bir saat yirmi dakika olduğundan, saat 10 civarında kesintilerin tamamen kaldırılması bekleniyor.


Nehir vs. Kolombiyalı Milyonerler


Maç 18.30'da başlayacak ancak 11.00'den 22.00'ye kadar kesintiler yapılacak.


Tüm çevre aşağıdakiler arasında kesilir:


● Guillermo Udaondo.


● Leopoldo Lugones.


Cantilo Puente Labruna'ya Gelir Kesintisi.


Lugones çıkışını av yönünde kesin. Udaondo.


Giriş Av. Udaondo'dan Lugones'e.
 
Üst