Sony Bravia'dan Redmi'ye kadar bu en iyi akıllı TV'lere göz atın

SuGiBi

New member
Birkaç yıl öncesine kadar büyük ekran bir TV satın almak genellikle yüksek tutarlara mal oluyordu. Ve eğer 4K TV almak isterseniz maliyet daha da artacaktır. Ama artık durum böyle değil. Büyük ekranlı 4K TV'ler artık uygun fiyatlarla satışa sunuluyor. Uygun fiyat aralığındaki çoğu TV artık Dolby Atmos, Dolby Vision, HDR10 gibi bir dizi özellikle birlikte geliyor. Üstelik Google TV işletim sistemi üzerinde çalışarak kullanıcılara Netflix, Amazon Prime Video, Disney+Hotstar ve daha fazlası gibi çok çeşitli uygulamalara erişim olanağı sağlıyorlar.

Yani, büyük ekranlı bir 4K TV'de iyi bir fırsat arıyorsanız Amazon Büyük Hint Festivali mükemmel bir zamanda geldi. Amazon indirimlerinin bitmesine hâlâ birkaç gün kaldı. Gelin gelin bu akıllı TV’lere bir göz atalım.

Sony Bravia 139 cm (55 inç) 4K Ultra HD Akıllı LED Google TV


Bu akıllı TV, Sesli Arama, Google Play, Chromecast ve çok daha fazlası gibi akıllı özelliklerle teknoloji ve konforun mükemmel birleşimidir. TV, Google TV işletim sistemi üzerinde çalışır ve Amazon Alexa ile çalışır. Sony'nin 4K X-Reality Pro teknolojisine ve Live Colour'a sahiptir. Ses açısından Sony Bravia 4K UHD TV, Açık Bölmeli Hoparlöre sahip ve Dolby Audio ile birlikte geliyor. Müşteriler bu akıllı TV'yi satın alırken ücretsiz EMI seçeneklerinin yanı sıra banka kampanyalarından da yararlanabiliyor.


B0C1HCJVT5-1

Samsung 4K Ultra HD Akıllı QLED TV


Bu şık ve ince QLED 4K HD akıllı TV, Quantum HDR ile otantik renkler sunarak geniş bir kontrast yelpazesi sunar. Akıllı TV ayrıca daha kolay kontrol için IoT sensörleri, sesli görüntü zekası ve güneş pili teknolojisiyle donatılmıştır. TV, içerik kaynağına göre kareleri tahmin eden ve telafi eden bir Motion Xcelerator özelliğine sahiptir. Samsung'un Dokunma Görünümü özelliği sayesinde kullanıcılar, akıllı telefonlarındaki içeriği basit bir dokunuşla yansıtabiliyor. Symphony özelliği, Samsung Q serisi soundbar'larla eş zamanlı çalışmasına olanak tanır. TV, Samsung'un Tizen'inde çalışır ve Netflix, Amazon Prime Video, Disney+ Hotstar, YouTube ve daha fazlası gibi çeşitli uygulamaları destekler.


B0CCP6GHXF-2

Redmi 32 inç HD Ready Akıllı LED Fire TV


Şimdiye kadarki en düşük fiyata sunulan bu 32 inç HD'ye hazır akıllı LED, 720 p çözünürlük, Fire OS 7 ile donatılmıştır ve App Store'daki 12000'den fazla uygulamayı destekler.


B0BVMLNGXR-3


MI 43 inç X Pro 4K Dolby Vision IQ Serisi Akıllı Google TV


En son tasarım ve teknolojiyle tasarlanan MI 108cm X PRO, piyasaya sürülmesinden bu yana en düşük fiyata sunuluyor. Bu akıllı TV aynı zamanda Dolby Vision, Dolby Atmos ve Google TV gibi özelliklerle birlikte geliyor. Özelliklerle dolu Mi X Serisi akıllı TV, metal çerçevesiz bir tasarıma ve 3840 x 2160 piksel ekran çözünürlüğüne sahiptir. Dolby Audio tarafından desteklenen 30W ses çıkışı sunar.


B0CG5V3KG1-4

Acer 50 inç Gelişmiş I Serisi Full HD Akıllı LED Google TV


Yüksek kaliteli hoparlörler aracılığıyla güçlü Dolby Atmos sesin yanı sıra gelişmiş kontrast, ayrıntı ve incelikli renkler için Dolby Vision özelliğine sahip 50 inç akıllı LED ile olağanüstü görüntüleme deneyimini yaşayın.


B0C4YBN5DS-5

SmartTV, 3840×2160 çözünürlük ve 60 Hz yenileme hızına sahip 4K Ultra HD özelliğine sahiptir. Akıllı özellikleri arasında Google Asistan, yerleşik Chromecast, sesle kontrol edilen akıllı uzaktan kumanda ve hızlı erişim için kısayol tuşları bulunur.
 
Üst